Služby

Kosmetické ošetření obličeje

Kosmetické čištění pletí je v současné době nejžádánější očistná procedura . Je nezbytná pro všechny typy pleti v jakémkoliv věku. Čištění pleti je hygienický proces, který pomáhá pleti mít krásný a estetický vzhled.

Zanesná kůže není schopna plnit své důležité funkce:                                    

ochrannou

propustnou

termoregulační

dýchací

Proto se všeobecně doporučuje čištění obličeje  alespoň jednou za měsíc. V průběhu čištění  obličeje se jemně oddělí horní rohové vrstvy kůže, odstraní se černé tečky a akné, kůže znovu získá svou ochrannou funkci. Dojde ke stimulaci krevního oběhu a metabolismu.

Po důkladném vyčištění začně pokožka opět dýchat. Toto pomáhá předejít mnoha kosmetickým vadám na kůži. Pro čištění pokožky používám speciílní přípravky, které kůže lehce absorbuje. Tyto přípravky způsobí, že je kůže na pohled i dotek mladší, svěží a atraktivní.

Chcete pro svoji pleť tu nejlepší péči? Chcete si být jistá, že pokožce dáváte přesně to, co potřebuje? Domluvte si se mnou  konzultaci, kde přesně určím typ vaší pleti a poradím vám, jak o ni nejlépe pečovat. Kosmetické ošetření obličeje tak bude maximálně efektivní a zajistí vám nádhernou pleť plnou zdraví.

Procedury které provádím:

Základní kosmetické ošetření

Omlazující kosmetické ošetření

Luxusní omlazující kosmetické ošetření

Čištění pleti ultrazvukem - Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Provádí mikromasáž kožní tkáně, přispívá k buněčné obnově pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu a posiluje antioxidační mechanismy. Ultrazvuková špachtle je určená pro všechny typy pleti, ale nedoporučuje se aplikovat u osob se zánětem na pleti, s kardiostimulátorem nebo trpících epilepsií.

Diamantová dermobraze - Mikrodermabraze je velmi jemné přístrojové ošetření, které neúprosně zatočí s projevy stárnutí pleti. Už po první aplikaci získá Vaše pokožka mladistvý a zdravý vzhled. Hned po proceduře budete odcházet příjemně svěží. Pleť je projasněná a sametově hebká bez drobných nerovností. Ošetřená pokožka je také viditelně pevnější a pružnější.

Diamantová mikrodermabraze je omlazující kosmetické ošetření vhodné pro všechny ženy a muže. Eliminuje příznaky stárnutí pokožky a kromě omlazení odstraňuje různé kožní nedokonalosti, například jizvičky po akné, neštovicích či pigmentové skvrny. Ošetření lze aplikovat na všechny druhy pleti. Omlazující procedura Vás nijak neomezuje ani nemá žádné vedlejší účinky. Diamantová mikrodermabraze se pyšní vynikajícími estetickými výsledky, proto si získala mimořádnou oblibu u široké veřejnosti. Ošetření má blahodárné účinky na lymfatický oběh, zmírňuje otoky pleti a přispívá k celkové detoxikaci kůže. Diamantová mikrodermabraze stimuluje novotvorbu stavebních kožních buněk, kolagenovýchelastinových vláken. Pleť je po ošetření hladší a zároveň je přístupná pro využití účinků vyživujících látek, které obsahují pleťové masky.

  • Pro dosažení optimálních estetických výsledků doporučujeme omlazující ošetření diamantovou mikrodermabrazí aplikovat 3x.
  • Interval mezi procedurami je obvykle 1 týden. Udržovací kúru doporučujeme opakovat za 4 - 6 týdnů v závislosti na celkovém stavu pokožky.

Pro další zlepšení vzhledu pleti doporučujeme diamantovou mikrodermabrazi kombinovat s klasickým kosmetickým ošetřením. Kvalitní kosmetická péče zintenzivní účinky a výsledek omlazení.

Mezoterapie - S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a  zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

  • pro co nejlepší efekt je doporučováno provést 4 - 6 aplikací po měsíčním intervalu
  • výsledný efekt přetrvává až 6 měsíců

LASH Lifting a botox řas - NOVINKA

Extrémně vyživující kůra na řasy, která urychluje růst řas, dodá výživu, posílí řasy a dodá na objemu a délce. Lash botox je obohacen o kyselinu hyaluronovou, aminokyseliny, keratin, bambucké máslo, vitajícín E, arganový a ricinový olej . Neobsahuje par

Výhody této metody:
Inovativní technika jemného liftingu a posílení přírodních řas.
Procedura je relaxační a šetrná zároveň ...
Krásné řasy i bez řasenky a s řasenkou ještě efektivnější
Úprava dlouhých, rovných a nepoddajných řas
Dlouhotrvající výsledky na 4-6 týdnů
Pro koho je tato metoda vhodná?
Krátké, dlouhé, rovné řasy.
Nepravidelně rostoucí řasy.
Řasy bez objemu

Není vhodné aplikaci provádět v době kdy v těle probíhá zánět a v období menstruačního cyklu

Vizážistika

Vizážistika je láska, je to vášeň, životní styl, je to výzva. Výsledkem profesionálního přístupu je sebevědomý člověk, který vypadá a cítí se skvěle. Návaznost na profesionální péči o kvalitu pleti a těla je vizáž a krása. Nabízím služby v oblasti image, vizáže s dotykem barevné typologie. 

Máte možnost získat nejen mladší vzhled a krásu, ale také zdravé sebevědomí a znalost, jak se líčit.

Denní líčení - Správný denní make-up potlačuje nedostatky a zvýrazňuje klady. Výsledkem je jemné přirozené líčení.

Večerní a společenské líčení - Je vhodné pro večírky, plesy, maturitní večírky  či různé společenské akce. Ladí se k barvám večerní róby tak, aby vše bylo dokonale zkombinováno, přitom však nepůsobilo přemrštěně. K podtrhnutí celkového vzhledu můžu použít i nalepovací řasy, třpytky... Vše dle Vašeho přání, celkové vizáže a typu společenské události.

Svatební líčení - Zahrnuje zkoušku a samotné líčení ve svatební den. Ráda Vám také zajistím svatební účes od profesionální stylistky a kadeřnice v jedné osobě. Při svatební zkoušce vyzkoušíme dva druhy líčení dle typu účesu, kytice a vybraných šatů. V případě zájmu nalíčím i družičky a ostatní svatebčanky.

Novinka -  "Minikurz líčení "

Chcete abyste každý den působila na své okolí přirozeně krásně a současně byste se potřebovala naučit vykouzlit oslnivý vzhled na večerní společenskou událost? Chcete se umět nalíčit jako profesionál, ale nevíte jak na to? Máte v kosmetickém kufírku tunu líčidel, ale neumíte je používat? Nebo se nemalujete vůbec a ráda byste začala?Co takhle vyzkoušet individuální kurz líčení. Naučím Vás, jak se správně nalíčit krok za krokem! Samy si vyzkoušíte, jak vytvořit líčení, které je pro Vás nejvhodnější.
Pro koho je tedy kurz určen?
Pro ty z vás, které toužíte vyzkoušet něco nového a naučit se sama sebe hýčkat, líčit a upravovat.
2 příjemné hodiny ve které se naučíte změnit zaběhlé návyky, a naučím Vás i různé techniky pro denní i večerní líčení tak, abyste mohla zazářit, a mít příjemný pocit.

V ceně je použitý materiál i potřebná výbava a občerstvení a osobní dárek pro každou z vás!

                Dotvořím Vaši jedinečnost!                                              Těším se na každou z Vás! :-)                    

Doplňující služby:

Masáže

Poradentství v líčení a péči o plet´

Ceník placených služeb najdete zde.

 

Oslovte mě přímo, nebo využijte on-line kontaktní formulář.