O mně

 
 

Jmenuji se Denisa Zahálková a pracuji jako nezávislá kosmetická poradkyně a profesionální vizážistka a maskérka. Působím převážně v Praze a okolí, specializuji se na svatby a osobní klientelu. Nabízím všem ženám poradentsví v péči o plet´, kosmetické ošetření, vizážistické služby a služby masérské. Proto, abych mohla svým zákaznicím co nejlépe poradit, se průběžně vzdělávám na různých odborných seminářích o kosmetice a líčení. 

Co se týče dekorativní kosmetiky i dermokosmetiky, používám hodně prvotřídních značek, kde při výběru hledím převážně na kvalitu a přirozenost. 

Vizážistika a kosmetika je mým koníčkem a zároveň učím ženy, jak být krásné a jak vyzdvihnout svoji jedinečnost a výjimečnost pomocí malých, ale účinných triků. Můžu říct, že je to nejkrásnější práce na světě! Výsledek svoji práce totiž vidím hned a ten nadšený pohled do zrcadla a radost a někdy až dojetí je pro mě tou největší  odměnou.

Srdečně  Vás zvu na "hodinku krásy", kde si v příjemné prostředí vyzkoušíte všechny zázraky a kde se budete cítit jako v oáze klidu a pohody! Vaše Denisa

Recenze klientek:

Kazdová Petra - "Krásné dopoledne strávené v příjemném prostředí s úžasnou paní vizážistkou. Dvě hodiny mi utekly jako voda;-). Během té doby jsem se dozvěděla spoustu užitečných rad.Moc paní Denisu doporučuji!!"

Petra Froese - "Paní Denisa je krásná žena, která své práci rozumí a během 2 hodin mi dokázala vysvětlit způsob, jakým se mám líčit a jaké odstíny se ke mně hodí. Jsem šťastná a těším se na další setkání."

Vendula Popelková - "U paní Denisy jsem strávila báječné odpoledne, kdy se jí podařilo otevřít dvěře do úžasného světa kosmetiky a líčidel. Díky jejímu nadšení, které se na mě postupně přeneslo, začalo i mě líčení bavit. Hned po minikurzu jsem bežela do DMka, kde jsem si koupila malou paletku stínu a rtěnku - úžasný pocit, když jsem najednou věděla co mi sluší. A sladkou tečkou na dortu byla pochvala od manžela :-) Milá Deniso, moc děkuji!!!"

Děkuji ze srdce svým klientkách za krásnou zpětou vazbu, to je pro mě tou největší odměnou! Více recenzí na fb Denisa Zahálková kosmetička vizážistka