Ceník

Kosmetické služby:

 
Pracuji převážně se španělskou biokosmetikou ANUBIS. Společnost ANUBIS Barcelona již více než 25 let vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu produktů pro vysoce kvalitní kosmetická ošetření. Firma při výrobě kosmetických přípravků využívá vyspělé výrobní technologie v kombinaci s tradičními přírodními extrakty a surovinami. Zaručuje dokonalou kontrolu kvality a výroby. Dále pracuji i s kosmetikou tianDe. Produkcí tianDe je kolekce exkluzivních kosmetických prostředků a výrobků pro zdraví, které byly vyvinuty na základě starodávných receptur orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků.
Produkty obsahují látky, které jsou léčivé nejen pro pokožku, ale pro organismus jako takový. Každý výrobek tianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience jako jsou výtažky z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos...aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí aj.), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen aj.), mineály (perly, zlato, stříbro, křemík aj.)
 
Základní kosmetické ošetření 850,- /90 min./ Podrobná analýza pleti, povrchové a hloubkové čistění pleti, úprava obočí, peeling, liftingová, kosmetická masáž obličeje, dekoltu a krku, maska dle typu pleti, omlazující kůra na krk a dekolt, výživné sérum
 
Omlazující kosmetické ošetření 990,- /90 min./ Podrobná analýza pleti, povrchové čistění pelti, hloubkové čištění pleti, úprava obočí, barvení obočí, liftingová kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu, peeling, kolagenová maska, hyaluronové sérum.
 
Luxusní omlazující kosmetické ošetření 1 290,- /90min./. Podrobná analýza pleti, odborné poradentví jak se starat o plet´, povrchované čistění pleti, hloubkové čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, barvení řas a obočí, liftingová masáž obličeje, krku a dekoltu, aplikace botox séra a masky z čistého zlata. Zapracování séra a masky do pleti ULT sonoforézou, aplikace druhého séra, protivrásková mikromasáž očního okolí, spánků a čela. V rámci kosmetického ošetření je i masáž a zábal rukou.
 
Diamantová dermobraze součástí kosmetického ošetření 1 490,- /120 min./ možno i samostatně 1050,- /60min./
Neinvazivní hluboký mechanický peeling čistící plet´ za pomocí aplikace séra dle individuální potřeby pokožky, plet´projasňuje, omlazuje, zmírňuj projevy stárnutí pleti, minimalizuje mimické vrásky i jizvičky po akné. Navrací pleti zdravý a svěží vzhled. Pracuje na principu neinvazivního, jemného, mechanického obrušování nejsvrchnější vrstvy kůže pomocí speciálních diamantových návstavců, ultrazvukového vypínání pokožky spojené s obnovou buněk a zapracování vysoce účinných dermatologických sér do pokožky.

Mezoterapie
Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Na rozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř. Při mezoterapii vpravím do střední vrstvy kůže drobnými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu

Obličej 2 200 ,-
Krk + dekolt 2 000,-
Obličej + krk + dekolt 3 600,-
Lokty  1 200,-
kolena 1 500,-
Jizvy dle rozsahu  od 650,-

Depilace

 
Depilace lýtek a stehen 400,-
Depilace celých nohou 600,-
Depilace rukou 400,-
Depilace třísel a podpaží 300,- až 400,.
Depilace horního rtu 100,-
Depilace hrudníku a zad 300,- až 500,-
 

Vizážistické služby:

Pracuji především s dekorativní kosmetikou značky Dior, Channel, Sleek, Inglot
V pohodlí Vašeho domova nebo u mně ve studiu Vás nalíčím na pracovní schůzku, oběd s přáteli, rodinnou oslavu, zahradní party, recepci nebo ples či svatby. S plně vybaveným kuftem líčidel Vám jsem k dispozici kdekoliv v Praze /eventuelně blízkém okolí/. Využiji barev, které budou Vašemu obličejí lichotit. Na konci líčení se budete cítit krásnější, mladší a sebevědomější.
 
Denní líčení 450,-
Večerní líčení 600,- až 1 000,- dle náročnosti
Svatební líčení 1 500,- plus  500 Kč svatební zkouška /Praha a okolí doprava zdarma/
Líčení svatebčanů 600,- až 1000 Kč dle náročnosti
Fotomakeup muž 500,-
Fotomakeup žena 1 000,- plus 200 styling
Proměna -  fotodokumentace 1 700,-
 
Doplňující služby:
 
Dvouhodinový mini kurz líčení 990,-
Poradenství v líčení a péči  plet´- jednodenní kurz 2 500,-
 
Masáže:
 
Detoxikační medová masáž 650,- /60min./
Relaxační hloubková masáž šíje a zad 450,- /45min./
Relaxační hloubková masáž celého těla 950,- /90min./